I. FUNKCIJOS
1. Įstaigos vadovui pavedus atstovauja įstaigai santykiuose su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis.
2. Konsultuoja su struktūrinio padalinio veikla susijusiais klausimais.
3. Priima su struktūrinio padalinio veikla susijusius sprendimus.
4. Rengia ir teikia pasiūlymus su struktūrinio padalinio veikla susijusiais klausimais.
5. Vadovauja struktūrinio padalinio veiklos vykdymui aktualios informacijos apdorojimui arba prireikus apdoroja struktūrinio padalinio veiklai vykdyti aktualią informaciją.
6. Vadovauja struktūrinio padalinio veiklų vykdymui arba prireikus vykdo struktūrinio padalinio veiklas.
7. Vadovauja su struktūrinio padalinio veikla susijusios informacijos rengimui ir teikimui arba prireikus rengia ir teikia su struktūrinio padalinio veikla susijusią informaciją.
8. Vadovauja su struktūrinio padalinio veikla susijusių dokumentų rengimui arba prireikus rengia su struktūrinio padalinio veikla susijusius dokumentus.
9. Valdo struktūrinio padalinio žmogiškuosius išteklius teisės aktų nustatyta tvarka.
10. Pagal kompetenciją inicijuoja ir organizuoja Lietuvos Respublikos įstatymų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų, sveikatos apsaugos ministro bei Tarnybos direktoriaus įsakymų ir kitų norminių dokumentų rengimą, dalyvauja juos rengiant.
11. Dalyvauja komisijų, komitetų, pasitarimų, darbo grupių veikloje, atstovauja Tarnybą teismuose.
12. Pagal kompetenciją užtikrina Tarnybos vykdomų viešųjų pirkimų teisinę priežiūrą, tinkamą Tarnybos turto ir finansų valdymą.
13. Organizuoja korupcijos prevencijos priemonių parengimą ir dalyvauja jų įgyvendinime, organizuoja, užtikrina ir prižiūri korupcijai atsparios aplinkos kūrimą Tarnyboje.
14. Padeda Tarnybos direktoriui formuoti Tarnybos personalą, organizuoja ir kontroliuoja Tarnybos vidaus tvarkų, taisyklių, kitų Tarnybos darbo organizavimą reglamentuojančių vidaus teisės aktų rengimą, ūkio ir bendrųjų reikalų valdymą.
15. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
II. SPECIALIEJI REIKALAVIMAI
16. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
16.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
16.2. studijų kryptis – teisė;
17. Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai:
17.1. kalba – anglų arba prancūzų arba vokiečių;
17.2. kalbos mokėjimo lygis – B1.